1. Dziś na terenie miasta będzie prowadzona akcja charytatywna ,,Antoniański dar serca”. Zebrane fundusze w czasie kwest będą przeznaczone na zakup pompy infuzyjnej dla szpitala w Jaśle. Atrakcją tego dnia będą:

13.00 – prezentacje szkolne – Jasielski Rynek

20.00 – koncert zespołu Pieśni i Tańca ,,Śląsk” – Jasielski Rynek.

 

 

  1. W środę przypada Uroczystość Św. Antoniego z Padwy – patrona naszego Miasta. Centralna Msza św. odpustowa w intencji mieszkańców Jasła będzie o godz. 17.00, w kościele OO. Franciszkanów, której przewodniczył będzie O. Zbigniew Stanisz – wieloletni misjonarz w Peru. Po Mszy św. będzie procesja na Skwer Św. Antoniego przy ul. Mickiewicza.

 

  1. Duszpasterstwo nauczycieli w Jaśle organizuje wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli do Częstochowy. Wyjazd spod kościoła MB Częstochowskiej 2 lipca (poniedziałek) o godz. 5.00. Koszt 50 zł. Zapisy w parafii MB Częstochowskiej w niedzielę po Mszach św. a w tygodniu w kancelarii od 16.00 – 17.00.

 

  1. Na początku lipca rozpoczniemy remont elewacji naszego kościółka. Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na ten cel. O szczegółach remontu i kosztach, poinformujemy po przyznanych dotacjach.

 

  1. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.