sobota, 17 październik 2020 11:17

Ważny komunikat

komunikatDrodzy Parafianie ! Informujemy, że decyzją sanepidu po wywiadzie epidemiologicznym księża pracujący w naszej parafii zostali objęci profilaktyczną kwarantanną do środy 21 października 2020 r. Informujemy również, że Ksiądz Proboszcz przebywa w szpitalu, stan jego zdrowia jest dobry, liczymy na jego szybko powrót do zdrowia. Proboszcz dziękuje za dotychczasową pamieć i modlitwę. Módlmy się o jego zdrowie. Świątynia pozostaje otwarta dla wiernych, ale zmienił się porządek odprawianych w niej nabożeństw. Do tego czasu w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godzinie 6:30 i 7:20. Rano będzie Msza św. tylko o godz. 7.00. W niedzielę Msze św. według stałego porządku, zostaną odprawione przez kapłanów spoza parafii. Część intencji z niedzieli, a także z poniedziałku, wtorku i środy zostanie odprawiona w kaplicy domowej. Nabożeństwo różańcowe i Msza św. wieczorna pozostaje bez zmian, będą odprawiane tylko przez jednego kapłana. Do środy zawieszone są spotkania wszystkich grup duszpasterskich, a także zamknięta  kancelaria parafialna. Jednocześnie informujemy, że w naszej parafii przestrzegane są wszelkie zasady sanitarne: umieszczone są środki dezynfekcyjne, regularnie przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa, konfesjonały zabezpieczone są folią, kapłani posługują w maseczkach, a rozdzielający Komunię św. dezynfekują ręce przed i po rozdzielaniu Ciała Pana Jezusa. Życząc dużo zdrowia, prosimy o modlitwę i o niej zapewniamy wszystkich naszych parafian. Bardzo dziękujemy za słowa wsparcia, które do nas docierają.

Ostatnio zmieniany niedziela, 18 październik 2020 14:03