niedziela, 24 listopad 2019 13:04

Obchody święta patronalnego Akcji Katolickiej i Ksm-u

kosciolek DSC 084324.11.2019 r. w Uroczystość Chrystusa Króla Władcy Wszechświata  Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w naszej parafii po raz kolejny przygotował oprawę liturgiczną Mszy świętej o godz. 12.00.


Członkowie naszego Stowarzyszenia wraz z swoimi rodzinami przybyli do kościoła parafialnego, by aktywnie uczestniczyć w Eucharystii sprawowanej w ich intencji.  Eucharystii przewodniczył ks. Daniel, który w naszej parafii jest odpowiedzialny za Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Natomiast  homilię wygłosił ks. ks Marek, który na codzien jest opiekunem Wspólnoty AK. Dziękowaliśmy Ojcu niebieskiemu za otrzymane łaski prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i świętych patronów dla naszego Oddziału. Po Mszy świętej odbyła się Adoracja Najświętszego Sakramentu i Akt Zawierzenia Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

Niech Chrystus Król Władca Wszechświata  zawsze króluje w naszych sercach!

Ostatnio zmieniany niedziela, 24 listopad 2019 20:11