sobota, 07 grudzień 2019 00:06

Spotkanie ze św. Mikołajem

kosciolek DSC 09966 grudnia br. wieczorem naszą parafię odwiedził wyjątkowy gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, przybył do naszej parafii w godzinach wieczornych ze swoi mi pracownikami, którzy Mu pomagali.


Na specjalnego gościa czekali ministranci, schola dziecięca, oaza oraz KSM. Mikołaj, zanim zaczął rozdawać prezenty, razem z dziećmi zaśpiewał piosenkę. Nie zapomniał także o kapłanach pracujących w naszej parafii oraz o opiekunach scholi. Na zakończenie spotkania zrobiliśmy wspólne zdjęcie ze znakomitym gościem. Następnie święty Mikołaj wyruszył dalej, do innych dzieci, by wszystkim rozdać prezenty.

Dzieci czekają już na spotkanie ze świętym Mikołajem w następnym roku. 

kosciolek DSC 0981

kosciolek DSC 0991

kosciolek DSC 0996