Odnowa w Duchu Świętym

odnowa w duchu swietymJesteśmy wspólnotą ludzi których łączy miłość do Jezusa. Odnowa w Duchu Świętym zrodziła się z doświadczenia podobnego z tym jakie przeżyli Apostołowie w Dniu Pięćdziesiątnicy.

Akcja Katolicka w parafii św. Stanisława BM w Jaśle

akcja katolickaAkcja Katolicka, to stowarzyszenie katolików świeckich ściśle współpracujących z duchownymi, zwłaszcza z biskupem w diecezji i proboszczem w parafii, celem realizowania misji Kościoła w świecie.

Róże Różańcowe

roze rozancoweKoła Żywego Różańca są wspólnotą, która pełni misję głoszenia Ewangelii przez modlitwę różańcową podejmowaną w intencjach Kościoła powszechnego jak i lokalnego.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

ksm 3Nasza gromadka to kilkanaście osób w przeróżnym wieku od juniora do seniora i pomimo różnicy wieku potrafimy tworzyć wspólnotę. W każdy piątek o godz. 18 można nas spotkać w kościele na Eucharystii.

Ruch Światło – Życie – Oaza

oazaRuch Światło-Życie jest jednym z ruchów odnowy Kościoła według nauczania Soboru Watykańskiego II. Gromadzi młodzież, dzieci, dorosłych, jak również kapłanów, zakonników, zakonnice, członków instytutów świeckich oraz rodziny w gałęzi rodzinnej, jaką jest Domowy Kościół.

Liturgiczna Służba Ołtarza

ministrant„Króluj nam, Chryste!”

Liturgiczna Służba Ołtarza – gromadzi chłopców z naszej parafii, którzy służą przy ołtarzu Pana Jezusa. Służba jest dla każdego wielkim zaszczytem, ma ona bowiem w sobie znamię wybrania. 

Kontakt

Parafia rzymsko – katolicka p.w. św. Stanisława w Jaśle

ul. Krasińskiego 4
38 – 200 Jasło

Konto Parafii

BS. Biecz O/Jasło
67 8627 1011 2001 0000 3580 0001

Kancelaria Parafialna

Czynna od wtorku do piątku

w godz. 16.00 – 17.00

Facebook