Ogłoszenia parafialne

Niedziela Trójcy Przenajświętszej - 16 VI 2019 r.                    

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na remont kościoła

2. W środę (19 VI) dzieci i młodzież kończą rok szkolny. Msze św. dla poszczególnych szkół będą: 8.00 - Msza św. dla I Liceum i Ekonomika. 10.00 - Msza św. dla Szkoły Podstawowej nr 2 i Gimnazjum.Na Mszę św. dziękczynną zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców by podziękować Bogu za przeżyty rok szkolny i proszą o błogosławieństwo, opiekę na czas wakacji. Zachęcamy do korzystania z sakramentu w ciągu tygodnia.

3. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała i Krwi Pańskiej. Centralna uroczystość w mieście rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 przy Jasielkiej Farze. Po Mszy św. będzie procesja z Najświętszym Sakramentem do 4 ołtarzy. Wyjście do Fary spod naszego Kościółka o godz. 9.30.

4. Msze św. w Boże Ciało w naszym kościółku będą o godz.: 6.30, 7.30, 9.00 i 18.00. W oktawie Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej będzie procesja eucharystyczna. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia.

5. Duszpasterstwo nauczycieli w Jaśle organizuje wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli do Częstochowy. Wyjazd spod kościoła MB Częstochowskiej 2 lipca (tj. wtorek) o godz. 5.00. Koszt 60 zł. Zapisy w parafii MB Częstochowskiej w zakrystii i kancelarii.    

       NIEDZIELA

       – Burka, krzyż i śmierć - życie chrześcijanki w islamie.         

       GOŚĆ NIEDZIELNY

       – Wola nieba - świadectwo wiary piłkarza Marka Citko.

Ostatnio zmieniany niedziela, 16 czerwiec 2019 23:32